0723923221
 

קורס / לימודי אנימציה

לימודי אנימציה כוללים בתוכם קשת רחבה של כלים, תוכנות ושיטות עבודה שבאמצעותם ניתן ליצור אשליה של תנועה על גבי מסכים דיגטיליים. האנימציה התחילה מעולם ידני בו היה צריך לצייר כל פריים-  וכך להזיז, לעבד וליצור כל פעם מחדש דמות או חלל.  כיום אנימטורים עובדים עם תוכנות מחשב מתקדמות שיכולות ליצור דימוי חזותי ולהניעו בן רגע.

קורס אנימציה איכותי הוא קורס שיקנה לכם מצד אחד את מירב הכלים המעשיים מעולם האנימציה הקלאסית והדיגיטלית, כגון תוכנת maya או lightwave, ומצד שני יקנה לכם סקירה עיונית ותיאורטית מעמיקה בתחום. קורסי האנימציה המוצעים כיום בשוק הם מגוונים, וכל קורס מתמחה בדבר אחר – ניתן ללמוד אנימציה קלאסית, אנימציה תלת ממדית, אנימציית דמויות, סטופ מושן, אנימציית קאט-אאוט, ועוד.

לימודי אנימציה מתאימים לכל מי שמתעניין בתחום, בין אם כתחביב להעשרת הזמן, ובין אם אלו אנשים מקצועיים מעולם העיצוב והגרפיקה שרוצים להעשיר את ארגז הכלים שעומד לרשותם. מי שרוצה לחוות טעימה מעולם האנימציה יוכל לקחת את אחד מהקורסים החוויתיים המוצעים ברחבי הארץ, ומי שרוצה להתעמק ולהתמקצע בתחום יוכל להתחיל לימודי תעודה שנמשכים לרוב בין מספר חודשים לשנתיים.

ראו גם:

לימודי אנימציה למתחילים

לימודי אנימציה לילדים

האקריו – עיצוב גרפי

פרסומות הם חלק מאותם צבעים הממלאים את חיינו מדי יום.

לפרטים נוספים