0723923221
 

קורס / לימודי אנימציה למתחילים

אנימציה הנה תחום ציור מעולם האמנות, שדרך כליי הנפשה שונים מאפשר לדמויות וחפצים לנוע על פני מסכים דיגיטלים, וליצור עבורנו את האשליה המרתקת של תנועה והתקדמות. בראשית דרכה אנימציה נלמדה ונעשתה באופן ידני מייגע, בשיטה שבה היו צריכים לצייר כל פריים ופריים, וכך בהצטברות של מאות אלפי ציורים ייצרו סרט נע. כיום עם התפתחות הטכנולוגיה ותוכנות מחשב מתקדמות ניתן בקלות ובהנה ליצור אפקטים שונים ולבטא כל רעיון.

במסגרת קורס אנימציה למתחילים תלמדו את השפה הבסיסית שדרכה תפתחו את תפיסתכם כאנימטורים מן המניין. תלמדו שיעורי רישום רבים בהם תלמדו איך לצייר מהתבוננות, ולתפוס באופן מדויק פרופורציות ויחסים בין אובייקטים. תלמדו ליצור מישורים ופרספקטיבה נכונה, ולבסוף תבינו את האופן בו קומפוזיציה משפיעה על החלל הנוצר. מבחינת חומרים וטכניקות תעבדו בכל כלי הציור השונים כגון עפרונות, צבעי אקריליק משטחי ציור דיגיטלי ועוד . לצד הפן הטכני תלמדו גם את עקרונות היסוד של עולם הקולנוע כגון איך לבנות עלילה, ליצור סט, ולפתח רעיון לכדי מוצר מוגמר ומרשים.

כיום ניתן ללמוד אנימציה למתחילים במקומות רבים, וישנם קורסים כלליים מעולים שיכניסו אתכם באופן מקצועי לתחום. ישנם גם קורסים שמתמחים בדברים ייחודיים כגון אנימציה ממוחשבת או אנימציה ידנית וסטופ מושן. חשוב לבחור קורס שמתאים לכם באופן מדויק, ולוודא שאתם מרגישים נח ליצור בחברת המורה ושאר התלמידים. זכרו לבסוף שכל אדם יכל לפתח כישורי רישום, ציור ואנימציה וכל שצריך זה סקרנות טבעית, רצון להתנסות וראש פתוח.

האקריו – עיצוב גרפי

פרסומות הם חלק מאותם צבעים הממלאים את חיינו מדי יום.

לפרטים נוספים