0723923221
 

מכללת אנימאיה

מכללת אנימאיה

התחום החם ביותר קרוב אליכם יותר מתמיד. בעלי זיכה לציור ושרטוט מוזמנים ללמוד במכללת אנימאיה שמביאה אליכם את כרטיס הכניסה לתחום האנימציה התלת ממדית. מכללת אנימאיה מאפשרת לכם ללמוד את תוכנת MAYA שמשמשת את הפקת הסרטים ההוליוודיים התלת ממדיים. הסרטים זוכי האוסקר כבר עברו את תחילת דרכם בתוכנה המפורסמת ולכם ניתנת האפשרות להכיר מקרוב את ההצלחה.

מוצר שמנצח ברגע האמת
שנים אתם מחפשים אחר תחום נחשק כזה שיהיה לכם כייף לעבוד בו. מכללת אנימאיה מציעה עבורכם את תוכנת MAYA שזכתה באוסקר עם הסרטים ההוליוודיים שהופקו בעזרתה. המכללה מאפשרת לכם להכיר את החומר שממנו עשויה הצלחה ושבו טמון העתיד. אתם מוזמנים להירשם עוד היום לקורס MAYA ולהגשים חלום להיות שותפים לאחד מהמקצועות שמרכיבים את העתיד.

פותחים בפניכם דלתות
תחום ההייטק הוא מוכר וידוע בזכות תנאי ההעסקה הטובים והרוח היוקרתית הנושבת ממנו. מכללת אנימאיה מאפשרת לכם לזכות בכרטיס הכניסה לעולם ההייטק מהצד היפה שלו. חברות הייטק רבות עושות שימוש בהדמיות גרפיות תלת ממדיות המבוצעות באמצעות תוכנת הMAYA. אז אם אתם רוצים לשלב תחום חזק וטוב עם הזיקה שלכם לתחום האנימציה התלת ממדית, הגעתם למקום הנכון. קורס MAYA הוא הצעד המשתלם ביותר עבורכם ויגרום לכם להסתכל להצלחה ישר בעיניים.


כך מבשלים הצלחה
במכללת אנימאיה מבשלים לכם קורס שלא ניתן ללמוד אותו בכל מקום. קורס MAYA מאפשר לכם להתמקצע בתוכנה לעריכת סרטים ואובייקטים תלת ממדיים, ומובילה אתכם להצלחה צעד אחר צעד. זה מתחיל בהקניית כלים בסיסיים על העולם התלת ממדי וממשיך בכך שהסטודנטים לומדים לבנות טקסטורות. בשביל להתקדם ולהתמקצע בצורה טובה בתוכנה המדוברת יש צורך בידיעת גיאומטריה מרחבית ברמה טובה, כשבנוסף נלמדות גם תנועות בחלל, אנימציות דו ותלת ממדיות ועריכת וידאו מקצועית. במסגרת הלימודים הסטודנטים ידעו כיצד לעשות שימוש באפקטים דיגיטליים מתקדמים, הקניית כלים ומיומנויות ליצירת אנימציה.

MAYA ושות'
מכללת אנימאיה הינה אמנם המקום הראשון בארץ שמלמד את תוכנת MAYA במחיר השווה לכל נפש. בנוסף לקורס המדובר תוכלו ללמוד במכללה גם כיצד לפתח אפליקציות, קורס אפטר אפקטס ופרסום אינטרנטי.