0723923221
 

קורס רישום למתחילים

רישום הנו עולם חזותי מפותח ועשיר מתחום האמנות, המדבר בשפה של קוים, כתמים והיחסים הנוצרים ביניהם. בעת הקלאסית רישום נלמד במשך שנים רבות על ידי מאסטר בתחום, וכיום ניתן ללמוד בחופשיות באיזה דרך שאתם מתחברים אליה, בזמן ובקצב שלכם.

במסגרת לימודי יסודות הרישום תעברו על מונחי היסוד ברישום כגון קומפוזיציה, פרופורציות נכונות ופרספקטיבה אמינה. תכירו חומרים שונים בהם נהוג ליצור כגון פחם, דיו, עטים, עפרונות, גירים ופסטלים. כל חומר אוצר בתוכו תכונות שונות ומצריך טיפול שונה לפי הנייר עליו עובדים. במסגרת קורס יסודות ברישום תרכשו את כל הטכניקות, הידע והכלים הדרושים לכם לפתח את השפה הרישומית ההתחלתית שלכם ולהבין מה ההבדלים והדקויות בעולם זה.

כיום ניתן ללמוד את יסודות הרישום במגוון רחב של מוסדות, החל מבתי הספר הגדולים כגון שנקר או בצלאל שפותחים את שעריהם לקהל הרחב במגוון קורסי חוץ, ועד לבתי ספר מקצועיים קטנים יותר שמציעים קורסים יעודיים בתחום זה. אפשרות נוספת היא למידה בעזרת מורה פרטי. בדרך זו מובטחת לכם ההתקדמות היעילה והמהירה ביותר, כיוון שיש אדם מקצועי שמנחה אתכם באופן הדרגתי ובונה איתכם בסיס איתן ממנו תוכלו להתפתח הלאה.

הדבר החשוב ביותר הוא שתרגישו בנח בסדנא שבחרתם, כיוון שרק כך ניתן להתמיד וליצור. כמו במקצועות אחרים גם פה המפתח הוא השקעה, וככל שתתעמקו יותר בתחום זה תגלו עד כמה הוא רחב. תחום האומנות פתוח בעבור כולם, וכל אדם יכל לפתח את כישורי הרישום שלו לכדי מיומנות גבוהה, וליצור לעצמו כליי הבעה משמעותיים שמהווים באותה העת גם פתיחת דלת להתמחות מעמיקה בהמשך.

ביטוי- מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב

תחום האומנות הוא תחום מיוחד מאוד המאפשר לבטא את עצמכם בדרך יצירתית ושונה מהדרכים המקובלות.

לפרטים נוספים