0723923221
 

קורס / לימודי ציור מופשט

בתוך עולם הציור שלעתים נחווה כמקום נוקשה של חוקים וכללים מובנים, ישנו תחום ייחודי שמאפשר לכל אחד להביע את עצמו באופן חופשי ובלתי מתווך. זהו הציור המופשט, שהחל בתחילת המאה ה20 במערב. ציור מופשט מתאים לכל אדם, ומאפשר צוהר אל הנפש והדמיון, תוך כדי יצירת אמנות מרתקת, ייחודית ומסקרנת.

במסגרת לימודי ציור מופשט תפתחו הבנה צורנית של קו וכתם במובן הרחב ביותר שקיים אך לא באופן הסטנדרטי. בעולם המופשט אין חוקים של פרספקטיבה, פרופורציות מדויקות ומדידות שונות. היצירה נובעת ממקום אחר לגמרי בחשיבה ובנפש, וזהו המרחב הבלעדי שלכם לפרוץ גבולות ולחקור. ציור מופשט יכל לשמש בסופו של דבר תרפיה נהדרת, זמן איכות עם עצמכם או עם חברה, ופלטפורמה אמנותית ראשונית שעליה תפתחו את שפתכם האישית.

כיום ניתן ללמוד ציור מופשט במגוון מוסדות ואזורים, וההיצע הרב מאפשר לכל אדם למצוא את קורס הציור המופשט שמתאים לו ביותר. ישנם סוגים שונים של הפשטות שניתן ללמוד, ואופני לימוד מגוונים. המוסדות הגדולים לאמנות כגון בצלאל ושנקר מציעים קורסי חוץ שפתוחים לקהל הרחב, וישנם בתי ספר קטנים מקצועיים שמציעים קורסים ייעודים בנושא זה. אופציה נוספת היא ללמוד עם מורה פרטי, דבר שמאפשר התקדמות מהירה ויעילה, תוך כדי תשומת לב מיוחדת לנקודות החולשה שלכם וחיזוקן. בסופו של דבר בכל קורס שתבחרו וודאו שאתם מרגישים בנח, שכן התמדה והשקעה הנם תנאי הבסיס להתפתחות אמנותית וליצירה.

שנקר

אם יש בכם את הכישרון לצייר ולשרטט, מסלול עיצוב של המכללה האקדמית שנקר מותאם במיוחד עבורכם.

לפרטים נוספים