0723923221
 

סדנאות הדפס בתל אביב

תל אביב מציעה סדנאות הדפס ייחודיות שאין במקומות אחרים, ומושכת אליה את מיטב אוהבי היצירה וההדפס. המשותף לכל סדנאות ההדפס השונות זה היכולות להעביר דימוי לבד או לנייר באופן שמאפשר יצירת העתקים מרובים וסדרות. שיטת עבודה זהו מאפשרת חקירה מעמיקה לתוך כל דימוי, ובהמשך אפשרות מכירה נרחבת.

בתל אביב יש מספר מוסדות שמלמדים הדפס ברמה גבוהה ובאיכות בלתי מתפשרת. כזו היא למשל סדנת אמני הקיבוץ. בסדנה זו תמצאו את מיטב המורים והציוד, ותחשפו לסדנאות הדפס ייחודיות כגון הדפס מונוטייפ שזהו ציור בדיו על משטח מתכת, ולאחר מכן העברת הדימוי לנייר מיוחד ע"י מכבש ענק. קורס נוסף שמוצע באותו המוסד זה הדפס בלט (קולוגרף). זוהי טכניקה חדשה שמתבססת כל בניית קולאז' מחומרים שונים כגון חול, שבבי עץ, נייר זכוכית ועוד, וכך דרך הפרשי הגבהים יוצרים דימויים ייחודים ומרתקים. סטודיו מצוין נוסף הנו בעלי המלאכה. שם תוכלו לרכוש את טכניקת הדפס המשי, הדפס ועיצוב טקטסטיל, והדפסת נייר, עץ וחומרים שונים. משי הנה טכניקה בת אלפיים שנה שעברה גלגולים רבים וכיום רלוונטית מאי פעם. ניתן ליצור איתה אמנות מרהיבה, כמו גם מוצרי טקטסיל ייחודים בעבודת ידכם.

עקב היצע סדנאות ההדפס הנרחב, תל אביב מאפשרת לכל אדם שמתעניין בתחום למצוא את הסדנה שמדויקת עבורו. חשוב שתרגישו בנח, ושתמצאו מוסד בו המורים מקצועיים ומנוסים, והציוד תקין ועדכני. בסביבה כזו הפוטנציאל האמנותי שלכם יפרח, ותזכו לחווית יצירה מקצועית, פורה ומהנה.