0723923221
 

מורים פרטיים לציור

ציור הינו עולם תרבותי עתיק ועשיר, וכבר מהתקופה הקדומה הדרך שבה היה נהוג לרכוש את ההשכלה בתחום זה היתה ע"י מאסטר גדול בתחום. ככה למדו מיכאלנג'לו, רפאל, דונטלו וכל שאר הציירים ששמם זוהר בשמי האמנות. כיום מבחר המורים רב מבעבר, כמו גם מבחר הסגנונות, משכי הקורסים ומטרתם.

ישנם דרכים רבות ללמוד ציור כיום, אך אין ספק שמורה פרטי לציור הינה הדרך המומלצת ביותר ביותר. באופן זה המורה יכל למקד את תשומת ליבו אך ורק בכם, לחזק את נקודות החולשה שלכם, ולהנחות אתכם שלב אחר שלב באופן הדרגתי ונכון לעבר המטרות שברצונכם להשיג. חשוב להבין שכל מורה יתן לכם משהו אחר, וכדאי לעשות בדיקה מעמיקה לפני שאתם משקיעים את מרצכם. ישנם מורים שיתנו לכם את הבסיס האיתן והמקיף ביותר לציור, וישנם מורים שיוכלו להעשיר את הידע שלכם בדברים ספציפיים שברצונכם לרכוש. ישנם מורים שמגיעים אליהם רק כשכבר יודעים לצייר ורוצים להתמקצע בציור ברמות הגבוהות ביותר, וישנם מורים שיעבירו לכם משהו מתוך טביעת היצירה האישית שלהם – דבר מיוחד ויפיפייה לא פחות.

הדרך הנכונה לראות את עולם הציור בכלל, ומורים לציור בפרט זה כמסע. כל מורה יכול לתת לך משהו אחר, כל תקופה, סגנון יצירה ודינאמיקה אישית תיצור בכם משהו אחר. הלמידה היא אינסופית, ובכל יום אפשר ללמוד משהו חדש בציור. בין אם אתם נמשכים לצבעי שמן ולציורים ריאליסטים או מופשטים, או אם מוקד עניינכם הינו עולם האנימציה, הרישום, האיור או הקומיקס- יבוא הרגע בו תרגישו שכדי להרחיב את ההתפתחות שלכם תצטרכו מורה פרטי איכותי, קשוב ומיומן. 

לנוחיותכם, רשימת מורים פרטיים בסגנונות הציור השונים:

מורים פרטיים לציור ריאליסטי

מורים פרטיים לציור מופשט