0723923221
 

לימוד גרפיטי למתחילים

ככל שמושג האמנות מתפתח ומתרחב, אנו נחשפים לאמנות יותר ויותר אלטרנטיבית, רעננה ובועטת. כיום בכל עיר ניתן לראות ציורי קיר מרהיבים, שנונים ויפהייפיהם. כל אחד ואחת יכולים ללמוד כיצד ליצור אמנות זו בקלות ובפשטות. כל שצריך זה מורה מקצועי שינחה אתכם באופן הדרגתי ונכון לעבר יעדכם.

במסגרת לימוד ציורי קיר וגרפיטי תלמדו תכנים וטכניקות מגוונות. החל מעבודה בספריי, שזהו חומר זריז, מהנה ובעל צבעים עשירים וחיים, ועד שימוש קלאסי בפלטת צבעים ובמכחולים שונים. כל אחד יכל לבחור איך ליצור לפי העדפותיו האישיות. בתוך לימודי ציור קיר ישנה נישה מיוחדת של גרפיטי. גרפיטי הנו ציור קיר המשתמש אך ורק באותיות. לרב אמנים היו חותמים את שמם על קירות, אך כיום זה נחשב תחום אמנותי ויצירתי דרכו ניתן לקשט ולהביע כל דבר שעולה בדעתכם.
 
כיום ניתן ללמוד ציורי קיר וגרפיטי במספר מוסדות, רובם מנוהלים על ידי אמן מקצועי ומנוסה בתחום ומועברים במסגרת של שיעורים קבוצתיים. המספר המצומצם של התלמידים מאפשר לכל מורה לתת את מרב תשומת הלב והעזרה לכל אחד מהתלמידים, ולוודא שכל קושי מקבל מענה בהקדם. הנחיה אישית זו מובילה לתוצאות מהירות, ולשביעות רצון גבוהה בקרב הלומדים. לאחר שתוכשרו כציירי קיר וגרפיטי תוכלו ללמד ידע זה הלאה, או להתחיל לעבוד בשיתוף פעולה עם עיריות שונות, או אנשים פרטיים שרוצים לקשט את חדריי ילדיהם.