0723923221
 

קורס ציור ורישום

קורס ציור ורישום

ציור ורישום הוא קורס אשר נלמד לצרכי העשרה של תחום מיוחד להעשרת ידע של אמן. בקורס נלמדים כל הכלים הפרקטיים הנחוצים לכל חשיבה ויזואלית. הקורס נלמד במגוון מוסדות לימוד, ביניהן המכללה האקדמית ספיר והיא מאפשרת התמחות בתחום הכוללת היכרות עם שיטות לרישום וציור.

התמחות שמתחילה במגע יד
קורס רישום וציור מציע את השיטות להתבוננות הראשונית עם הסביבה ותרגומה למשהו מוחשי. הייחוד בקורס הוא היכולת לתרגם את הסביבה דרך העיניים של כל סטודנט וסטודנט. את ההתמחות הנלמדת בקורס רוכשים סטודנטים ללא ניסיון כלל בתחום הנלמד. בדרך זו ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר מבלי כל ניסיון קודם.

הבסיס הוא במבוא
החיים הם לא תמיד פשוטים ואין כמעט מישהו שלא היה רוצה לעסוק בתחום המעניין אותו. ציור ורישום מאפשר ללמוד את הדרך הטובה להעלאת החיים אל הדף. כמו בכל התחלה הדבר החשוב ביותר הוא למידת הכלים הבסיסיים ההכרחיים להתעסקות בתחום. בקורס צילום ורישום תלמדו את הבסיס הנכון והיעיל שיאפשר להקנות את הערכים לצורך התקדמות עתידית בתחום.

למידה תוך מתן ביקורת עצמית
קורס ציור ורישום מאפשר ללמוד טכניקה שתתלבש על כשרון אשר נמצא אצל כל אחד. הקורס הנלמד במכללת ספיר מחולק לשניים. בציור וכמו גם ברישום תזכו לדעת את הדרך הטובה ביותר להתבוננות על הסביבה והתרגום למציאות, לטפל בכל מה שקורה בפני השטח, תפיסה מרחבית, פרופורציות ומבנה, חומריות והפשטה, הנתונות כולן לתרגום באמצעות דרך הביטוי של כל סטודנט. כל שיעור בנוי מ3 חלקים עיקריים ותחילתו בביקורת שמלווה במבוא תיאורטי המשלב הדגמות. השלב השני הוא ביצוע תרגיל המתקיים בכיתה ולאחר מכן בשלב השלישי תבוצע הכנה לתרגילים שהסטודנטים צריכים לבצע בבית. בסופו של כל סמסטר מתקיים תרגיל מסכם, ובסוף השנה יוגש תרגיל על פי נושא הנבחר על ידי הסטודנט. לאחר העמידה בכל הדרישות ובביצוע המטלות הנדרשות, תוענק מטעם המכללה תעודת סיום קורס.

העולם שלנו מהווה השראה עבור הרבה מאוד אנשים. מי מהם שמחליטים לתרגם אתה לכדי מעש, יכולים להפוך את התחביב למקצוע של ממש. הכישרון הטמון בכל סטודנט מתלבש היטב עם קורס ציור ורישום ומאפשר הקניית כלים טובים שיסייעו להצלחה בתחום.