0723923221
 

קורס סקצ'אפ מחיר

קורס סקצ'אפ מחיר

תחום האנימציה היה מאז ומעולם תחום מרתק במיוחד. בשנים האחרונות האנימציה זכתה לשחקן חיזוק משמעותי, עת הכנסות טכנולוגיית תלת ממד לחיינו. הטכנולוגיה אפשרה לאלמנטים להראות מוחשיים ואמתיים יותר, ובכך להלהיב את קהל הצופים. התוצאה היא הכנסות גבוהות יותר כתוצאה ממכירת כרטיסים ויצירת עניין בתחום האנימציה. גם בתחום לימודי האנימציה חלה התעוררת בריאה, כשלשוק נכנסה תוכנת סקצ'אפ המאפשרת ליצור אלמנטים וסרטים בטכנולוגיה תלת ממדית.

מחיר התהילה
תמיד רציתם לדעת כיצד מבצעים את מה שאתם רואים, לחשוף את אחורי הקלעים של התחום המשגשג ולהבין את כל מה שצריך כדי לייצר הצלחה. עכשיו זה אפשרי. קורס סקצ'אפ יעזור לכם להכיר את התוכנה שתאפשר לכם לייצר אנימציות תלת ממדיות ומודלים איכותיים. במחיר מיוחד ושווה לכל נפש תוכלו לזכות בקורס סקצ'אפ שיפתח עבורכם את הדלתות לעבר עולם תלת ממדי.

התוכנה שכולה שלכם
סקצ'אפ עורכת עבורכם היכרות טובה ומיוחדת עם עולם התלת ממד, שהוא החם ביותר שקיים היום. תוכנה חינמית שניתנת עבורכם באמצעות גוגל מאפשרת להתנסות היטב בהכנת אובייקטים ואנימציות תלת ממדיות, ממש כפי שרואים בסרטים. עם כל האלמנטים פרושים בפניכם נותר רק למצוא את המסלול שעליכם לעבור בכדי ללמוד את התחום המבוקש.

סקצ'אפ בדרך שלכם
יש לכם את הזכות ללמוד לבצע פרויקטים בתלת ממד עם התוכנה האיכותית ביותר שיכלתם לבקש. מגוון מסלולים שיעניקו לכם את הידע הדרוש להצלחה ובהתאם לקצב הנשלט על ידכם. תוכלו לבחור בעצמכם את כמות המפגשים לפי רמת הידע שתרצו להגיע אליה. קורס און ליין הכולל מפגשים באמצעות סרטונים יתאימו לאלו מבנכם שמסוגלים להתנסות ברמה העצמאית. קורסים בעזרת מפגשים במוסדות השונים תוכלו ללמוד בהתאם למסלול לימוד שתבחרו. קורס סקצ'אפ למתחילים כולל בתוכו הקניית מושגי יסוד בסיסיים למטרת העמקה בתוכנה בשלב שלאחר מכן. קורס סקצ'אפ למתקדמים כוללת העמקה והמשך הקניית ידע בתוכנה. מחיר הקורס יקבע על פי המסלול ותוכנית הלימודים, אך בכל מקרה מדובר בסכום הוגן ושווה לכל נפש מבלי להחשיב את מחיר התוכנה שניתנת בחינם.