0723923221
 

לימודי ציור קומיקס

לימודי ציור קומיקס

קומיקס הוא ציור תמונות המשתלבים לכדי סיפור מסגרת אחד גדול. חוברות קומיקס היו ועדיין נחלתם של הרבה מאוד בני נוער ומבוגרים אשר קוראים אותן כדרך קבע. החוברות קומיקס המפורסמות ביותר הן גיבורי העל כגון: באטמן וספיידרמן שעל פי חוברות הקומיקס תורגמו לסרטי קולנוע עתירי תקציב.

מה זה בכלל
קומיקס הוא נגזרת ישירה של הציור הקלאסי והבסיסי המוכר שנשען עליו לצורך קיומו. ציור קומיקס החל את דרכו במגוון חוברות וירחונים וכיום נחשב לאחד מהציורים המבוקשים ביותר בעולם. הרבה מאוד אנשים מחפשים לדעת לצייר קומיקס ומעוניינים למצוא מוסד לימוד שיכשיר אותם לכך.

לעשות את הצעד הראשון
מוסדות רבים בארץ מלמדים את תורת הציור ואיך מציירים, אבל לא כולם יודעים ללמד איך מציירים קומיקס. רצוי לחפש מקום אשר ייתן ביטוי לציור קומיקס ויספק את הכלים הדרושים לשם כך. מי שמעוניין להתחיל וללמוד לצייר קומיקס רצוי שיחפש מוסד לאמנות ועיצוב שכולל בתוכו מסלול ציור קומיקס. המסלול מכשיר את התלמידים לשלוט בכלי הפלטפורמה האמנותית והגרפית.

איך זה מתבצע
ציור קומיקס מחבר רצף של תמונות לכדי עלילה אחת גדולה ובעלת רצף כרונולוגי. לימודי ציור קומיקס מלמדים כיצד לצייר בטכניקות ידניות ודיגיטליות. מי שחולם לדעת כיצד מציירים קומיקס יוכל להגשים את החלום באמצעות התכנים הנלמדים בקורס המיוחד. טכניקות והבנה כיצד מבצעים ציור קומיקס מהווים את הבסיס, שבנוסף נלמדים יסודות הפרספקטיבה, ציור בעזרת הדמיון, הבנה מרחבית. בקורס מוענקת הכשרה אופטימלית שתהפוך כל תלמיד לצייר קומיקס בעל ידע מקסימלי בתחום.

פיתוח סגנון אישי
לימודי ציור קומיקס מאפשרים לתלמיד לפתח סגנון ייחודי ואישי. בקורס נלמדת הטכניקה שממנה יוצא התלמיד אל מסע בתוך עצמו הכפוף לעולם היצירתי שבתוכו. את לימודי הקומיקס ניתן לבצע במוסדות המוכשרים לכך, אך ניתן גם לרכוש את הידע באמצעות שיעורים פרטיים אישיים שקצב ההתקדמות ייקבע על פי הפנמת הידע האישית של כל תלמיד. לימודי ציור קומיקס משלבים כישרון רב עם הידע לייצר רצף עלילתי כרונולוגי, דמויות בתנועה מתמדת ופיתוח שימוש בצבע ככלי להעברת רגש.