0723923221
 

לימודי איור וציור

לימודי איור וציור

רבים התברכו בכישרון איור וציור ועושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, מבלי שחלמו להפוך את כשרונם למקצוע. ישנם גם רבים יותר שמסתפקים בעבודה שלא ממצא את כשרונם הרב ומשאירים את תחום האיור מאחור, אך התאווה לאיור וציור לא חדלה אצלם מעולם. ישנם המעוניינים ללמוד איור וציור למען שעות הפנאי ויש כאלו שעדיין חולמים לעשות מזה קריירה. בדיוק לשם כך קיימים לימודי איור וציור. הכשרה יעילה והקצרה בהחלט יכולה לסייע להגשים את המטרה הסופית.

מגוון מסלולים להגשמה עצמית
תחום לימוד איור וציור מאפשר לסטודנטים להכיר טוב יותר את עולם האיור והציור. רוב האנשים מגיעים עם כשרון בסיסי ותאווה לעולם הזה וללא ניסיון מקצועי כלל. מגוון מוסדות לימוד' מאפשרות ללמוד את התחום ומציעות מסלולים ללימודי תעודה בתחום. המסלולים נבדלים בהיקפם מלימודי תואר ראשון באותו התחום, אך רבים סבורים שזהו הצעד הנכון להשתלבות והצלחה.

בכל דרך שתבחרו
לימודי תעודה, לימודי העשרה, לימודי הכשרה, קורסים, סדנאות נלמדים במגוון מוסדות ומאפשרות הקניית ידע רב בתחום האיור והציור. בכל דרך שתבחרו תוכלו ללמוד ולהשתלב בתחום המיוחל ללימודי איור וציור. משך זמן הלימוד באחד מהמסלולים המוצעים משתנים בהתאם לרמה אליה רוצים להגיע. ניתן לבחור בלימוד של קורס מבוא לאיור הכולל ארבע פגישות הממצות את הבסיס של עולם הציור. בנוסף, ניתן ללמוד קורס התמחות בציור פיגורטיבי הנמשכת במשך שנה או בלימודי תואר ראשון הנמשכים שלוש שנים.

חשוב להתקדמות האישית
לימודי איור וציור הוא נחלתם של רבים כישרוניים המעוניינים להפוך את החלום למקצוע. רבים האנשים המדחיקים את האהבה שלהם לאיור מפאת קוצר זמן. לימודי איור וציור מאפשרים ומעודדים הגשמה של החלום לכדי מקצוע או כתחביב לשעות הפנאי. ישנם אנשים המעוניינים בקורס קצר לרכישת יסודות בתחום בלבד, ויש המעוניינים בקורס ארוך יותר המשלב התנסות בפרוייקטים אמתיים שאורכו כשנה אחת. גם אופציית תואר ראשון נמצאת על הפרק ומאפשרת מסלול לימודים ורכישת ידע רב בתחום האיור והציור, משך זמן לימוד לתואר ראשון כזה אורך 3 שנים.