0723923221
 

קווים- בית הספר למקצועות העיצוב

קווים- בית הספר למקצועות העיצוב

אמנים הם אנשים כישרוניים המסוגלים ליצור משהו מופשט ויצירתי במיוחד מנפלאות העולם. תחום הציור מאפשר לכם להתבונן ולהמחיש בדרך שלכם ככל העולה על רוחכם. בקווים מציעים לכם להיכנס לתחום העיצוב, החדש לכם יחסית וללמוד אותו. דרך הלימוד היא בשיטת טרנס-דיסציפלינרית המבוססת על פתרון בעיות העולם, ומוכרת פחות בארץ ובעולם.

התחום שתמיד מתעדכן
תחום האמנות הינו תחום דינאמי המתעדכן ומתפתח כל הזמן. במכללת קווים מודעים לכך ולכן השיקו מסלול לימודי הפועל בשיטה של עדכון תמידי. בשיטה זו מיישרים מבט תמידי עם עולם העיצוב בארץ ובעולם, במטרה להישאר מעודכנים כל הזמן. לסטודנטים מובטח קשר הדוק ויעיל עם התעשייה כבר מיום הלימודים הראשון, שמתאפשר העקבות הקשרים הרבים שקיימים לבית הספר עם תעשיית העיצוב והאדריכלות בארץ ובעולם.

בואו ליהנות ולצאת עם הכשרה
הכישרון הטמון בסטודנט הוא הבסיס הראשי והכמעט בלעדי להצלחה. במכללת קווים עוזרים לו למקסם את הכישרון ומעניקים יחס אישי כאילו למד באופן פרטי. הצלחת הסטודנטים חשובה כפי שחשובה הצלחת המקום כולו, ובמקום מאפשרים את היכולת לפתח חשיבה עצמאית ויצירתית שיעזרו לתפקד בתור אמן בעתיד.

אתה בוחר מה ללמוד
כל אחד היה רוצה לבחור את תחום הלימוד במקצוע שהוא אוהב. במכללת קווים מודעים היטב לעניין ועל כן מציעים מקום דינאמי המאפשר מגוון של אפשרויות לימוד. בראש הרשימה נמצאת המכינה ללימודי עיצוב ואדריכלות, שסייעה רבות לסטודנטים להשתלב בלימודים להשכלה גבוהה. בין המכינות שמצויות בקווים ניתן למנות את המכינה ללימודי אדריכלות, עיצוב פנים, תקשורת חזותית, עיצוב תעשייתי, תכשיטנות. בנוסף למכינות נמצאת רשימה ארוכה של מסלולי לימוד וקורסים מתחומי העיצוב והאדריכלות שיעזרו לאלה מבניכם שמגיעים עם רקע מתחום הציור והשרטוט.


הצלחה היא לא סתם מילה
מכללת קווים שמה לה כמטרה לקדם כל סטודנט הלומד בה. הדרישות המצופות בעולם האמתי עומדות לנגד עיני המורים המלמדים, וחזון בית הספר מעשיר את הידע של הסטודנטים בהתאם לכך. ההתחייבות הינה לקדם ולפתח בצורה עצמאית כל סטודנט, בסטנדרט לימוד מהגבוהים שיש בארץ.