0723923221
 

האקריו – עיצוב גרפי

האקריו – עיצוב גרפי

פרסומות הם חלק מאותם צבעים הממלאים את חיינו מדי יום. בכל עיתון כמעט תוכלו לראות את העיצובים המיוחדים שנעשים ללוגואים של החברות השונות ולתוכן הנכנס בתוכו. עבורכם ניתנת האפשרות להעשיר את הידע שלכם ולעסוק בעוד פן מתחום הציור והשרטוט. האקריו היא מכללה המאפשרת לימודי עיצוב גרפי ברמות הגבוהות ביותר. מי יודע, אולי עיצוב הפרסומת הבאה יהיה שלך.

מביאים את ההצלחה עד אליך
שוק הפרסום דורש כיום הרבה יותר מכל מעצב. המטרה היא להעניק מענה יעיל ומהיר לדרישות מצד מעסיקים. בקורס עיצוב גרפי הנלמד בהאקריו יכשירו אתכם לביצוע המשימות כפי שמצופה מכם. הקורס נבנה לצורך הגשמת המטרה המבורכת ויעניק לסטודנטים את הכלים הטובים ביותר להגשמתה. עבורכם ניתנת אפשרות חלומית להתעסק בעולם הציור והשרטוט על הצד הממוחשב שבו.

רמה מקצועית גבוהה
האקריו מאפשרת לימוד עיצוב גרפי באמצעות מיטב התוכנות מהטובות שיש בעולם, ומבדילה את עצמה משאר המוסדות המלמדים את התחום. התוכנות של ADOBE הן תוכנות מגוונות ומוכרות בשוק אשר מציעות פתרונות גרפיקה מתקדמות: פוטושופ- לעריכת תמונות, עיצוב וציור בשילוב אפקטים. אילוסטרייטור- המובילה בעולם ביצירת גרפיקה וקטורית. תוכנת העימוד המובילה בעולם אינדיזיין. בנוסף ילמדו במסגרת הקורס שפות אינטרנט HTML, CSS , HTML5 &CSS3 .

ויפה שעה אחת קודם
קורס עיצוב גרפי הוא מתקדם ואיכותי מאוד, המאפשר ללומדים אותו להתפתח בתחום המבוקש. רצוי ללמוד את הקורס בשלב מוקדם בחיים ובכך להבטיח צבירת ניסיון מהירה יותר. שלל אופציות יקלו עליכם את הכובד שבהחלטה ויאפשרו דרך תשלום נוחה. הדרך הפשוטה והמהירה ביותר היא לימוד באמצעות פיקדון חיילים משוחררים, שמעניק הכרה מלאה ללימודי הקורס. דרך נוספת היא קבלת מלגה על סך 7000 שקלים לעוברים את שלה המיון. כמו כן, למשלמים מראש שלא מצליחים לעבור את שלב המיון מובטח החזר כספי מלא.

הולכים אתך גם מעבר
בהאקריו הולכים אתך יד ביד גם אחרי שהשיעור האחרון כבר נחרט עמוק בזיכרון ופרוייקט הגמר כבר הוגש. סטאז בסטודיו עם התנסות וצבירת ניסיון מול לקוחות אמתיים מוצע לרשותכם. התחייבות לעבודה עבור בוגרים שסיימו, אפשרות להירשם למבחנים בינלאומיים של ADOBE והשלמה לתואר אקדמי באוניברסיטה אמריקאית. את הקורס ניתן ללמוד במתכונת אינטנסיבית של 6 חודשים בשיטה ייחודית בישראל ובמסלול לימודי ערב המיועד לאנשים עובדים.