0723923221
 

ג'ון ברייס קורס עיצוב גרפי

ג'ון ברייס קורס עיצוב גרפי

תחום הציור הוא רחב ומופשט שכבר מזמן לא מציג את תוצאיו רק באמצעות דף ועט. בשנים האחרונות אנחנו כבר לא יכולים לדמיין את חיינו ללא המחשבים. מה שהיה מונח בבית אצלנו תפס תאוצה והפך לפריט נייד יותר וקל יותר להתנהלות. עיצוב גרפי הוא תחום שעשה שימוש בתוכנות מחשב על מנת לעצב אובייקטים כלשהם. במכללת ההייטק ג'ון ברייס תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי שיהווה עבורכם כרטיס כניסה לעולם מרתק.

תחום עם עתיד
אתם מוזמנים ללמוד את אחד התחומים הנחשקים ביותר שיש היום, במקום שכבר עשה היסטוריה. לימודי עיצוב גרפי יעניקו עבורכם תחום נחשק במיוחד, המאפשר לכם פתיחת דלת לעבר קריירה משגשגת. עבודת מעצב הגרפי איננה פשוטה והיא מצריכה שימוש בכמה תוכנות במקביל על מנת לבצע את התפקיד במיומנות.

בדרך למשרדים הגדולים
לימודי עיצוב גרפי מאפשרים כניסה למשרדי פרסום נחשקים, בתי דפוס ואפילו חברות הייטק, שלא היו שורדות יום אחד ללא תוכנות עיצוב גרפי. קשה מאוד לדמיין את עולמנו ללא תוכנות העיצוב הגרפי שצובעות את עולמנו בשלל דרכים יצירתיות. עבודת מעצב גרפי מבוקשת במיוחד ומאפשרת שלל פתרונות תעסוקה עתידיים. קורס עיצוב גרפי הנלמד במכללת ג'ון ברייס מאפשר את צבירת הידע המתבקשת עבור התחום היצירתי, ונותן את כרטיס הכניסה למקומות הטובים והאיכותיים ביותר.

לא תמצאו עוד מסלול כזה
ג'ון ברייס פיתחה עבורכם מסלול מיוחד ללימודי עיצוב גרפי, במסגרתו נדרשים הסטודנטים לעמוד ב336 שעות אקדמיות שנדרשות על מנת להעניק את כל המיומנויות הדרושות למקצוע העיצוב הגרפי. הקורס מתחלק לשני חלקים הקרויים חטיבות: PRINT וWEB. האחרונה תעניק עבורכם את הידע בתוכנות של ADOBE כגון: פוטושופ, הנצרכים בעבור דפוס, גרפיקה ואינטרנט. בין התכנים שתלמדו בקורס תוכלו למצוא: כלים ומיומנויות לביצוע עבודות עיצוב גרפי, עימוד ועריכה, הוצאה לאור והפקות דפוס, עיבוד תמונה, עיצוב אתרי אינטרנט וממשק משתמש, אנימציות, סרטונים ואתרים בעלי אינטראקטיביות רבה לאתרי אינטרנט. ציירים בנשמה ואמנים בדם ימצאו אתגר רב במסלול לימוד עיצוב גרפי במכללת ג'ון ברייס.