0723923221
 

מכללת אמונה – המכללה האקדמית לאומנויות וחינוך לבנות דתיות בלבד

מכללת אמונה – המכללה האקדמית לאומנויות וחינוך לבנות דתיות בלבד

לימודי אמנות נועדו כדי להכשיר את שני המינים ברמה מספקת, על מנת שיוכלו להשתלב בתחום בדרך הטובה ביותר. אך ישנם מקרים בהם לא ניתן להכשיר את שני המינים יחדיו בשל אילוצים דתיים. בדיוק לשם כך נוצרה מכללת אמונה המאפשרת הכשרה אקדמית למקצועות האומנויות וחינוך בשילוב הוראה.

ללמוד במקום שנוח לך להיות בו
רבים מוצאים באומנות כמקום מפלט מחיי היום יום המתישים. ניתן להפוך את המקום הזה לכדי מקצוע של ממש. לימודי ציור ושרטוט הם חלק מהתחום ומי שמעוניין לצאת ממנו למשהו שמעבר יוכל להכיר תחומים נוספים באמנות. במכללת אמונה מגוון מסלולים מתחום האומנות וכולם מעניקים בסופו של דבר תואר ראשון בשילוב התמחות ותעודת הוראה. עבור בנות דתיות ניתן גם ללמוד במכינה קדם אקדמית שבה מכשירים גם קורסי הכנה לפסיכומטרי. שימת הדגש הוא על מה שמעניין כל מתלמדת וניתן להתמקצע במקצועות התאטרון, עיצוב גרפי ובתחום האמנות על שלל שילוביו.

נותנים ביטוי לכישרון
מכללת אמונה נוצרה במטרה לתת מענה טוב לבנות דתיות, שלא יכולות ללמוד בכל מסגרת. עם זאת, במכללה לא מקלים ראש באשר לקבלת הסטודנטיות לשורותיה. מבחינת תנאי הקבלה למכללה על כל אחת מהמעומדות להציגה תעודת בגרות מלאה בלבד, אך זהו התנאי להתקבל למסלול הוראה בלבד, כשבסיומו הסטודנטית מקבלת את האפשרות להעניק הוראה במקצועות האמנות. למסלולים מתקדמים יותר בתחום האומנות והעיצוב הגרפי על המועמדת יהיה להכין תיק עבודות שיבטא ולו במעט את הכישרון הטמון בה. בתחום התאטרון על המתמודדות מוטלת חובת ההוכחה תוך יצור מונולוג המבטא את יכולות המשחק שלהן.

שעות לימוד נוחות
לימודים במכללת אמונה מאפשרים לסטודנטיות מרחב פעולה נוח במיוחד. לסטודנטיות הלומדות קיים מסלול לימוד האורך 4 שנים. מסלול הלימוד הוא נוח במיוחד ומחייב את הסטודנטיות להגיע למכללה 4 ימים בשבוע בלבד בשלש השנים הראשונות. בשנה האחרונה נדרש מהסטודנטיות להגיע למכללה רק פעם אחת בשבוע לצורך עבודה על פרויקט הגמר. הלימודים עצמם מתבצעים תוך שאיפה למצוינות בכל דבר.