0723923221
 

קורס שרטוט מכונות

קורס שרטוט מכונות

בשביל להתחיל ללמוד תחום מבוקש אין הכרח להיות בעלי ידע קודם בו. הרצון והתעוזה תספיק על מנת לקבל ידע מספק מאנשי מקצוע מנוסים. קורס שרטוט מכונות מיועד להכשיר אנשים חסרי ידע בתחום השרטוט, ולהפוך אותם לכאלו שמסוגלים להגיע לרמה של שרטוט מכונות. רמת השרטוט כוללת גם שרטוט מכונות ממוחשב בתוכנת אוטוקאד.

עולם מרתק בכף ידכם
שרטוט מכונות מאפשר ביצוע עבודות שרטוט אדריכליות באופן ידני או ממוחשב. על הסטודטנים המגיעים ומתקבלים ללמוד, מוטלת החובה להגיע עם הרבה מאוד מוטיבציה ללמידת התחום, וכלי שרטוט מתאימים. לימודי שרטוט מכונות מחייב את הסטודנט לעמוד ב5 בחינות חיצוניות של מה"ט והגשת פרויקט גמר אל מול המפקחים של מה"ט. כמו כן על הסטודנט להיות בקיא בהפעלת תוכנות מחשב, ולו רק ברמת הבסיס על מנת שיוכל להשתלב טוב יותר בשרטוט בעזרת תוכנה המתבקש בעידן של היום.

הכשרה ממוחשבת
שרטוט מכונות הינו תחום מתוך האמנות הציורית. את ביצוע הפעולות בשרטוט מכונות ניתן לבצע הן באופן ממוחשב וגם באופן ידני. ההמלצה הרווחת היא לקיחת מסלול בו תינתן הכשרה לשרטוט מכונות ידני וממוחשב. הכשרה בשרטוט מכונות מאפשרת להתמקצע בתחום מבחינה עיונית ומעשית. תחילה נלמד הבסיס של השרטוט והכלים הדרושים לו ולאחר מכן עוברים לתרגול מעשי. שרטוט מכונות כמו רוב השרטוטים הנעשים היום עושה שימוש בתוכנת אוטוקאד המשוכללת שכוללת בתוכה איכויות שקשה להעתיקן לדף הידני.

מובילים אותך קדימה
מוסדות לימוד הכוללים מכללות ובתי ספר מעניקים קורס שרטוט מכונות ככלי להתמקצעות בתחום. הלימודים לרוב הינם לימודי תעודה ולא מדובר בנספח לתואר ראשון באמנות. באמצעות הלימודים תינתן האפשרות להצליח בתחום שרטוט המכונות בסיוע הענקת הידע המתאים לכך. השרטוט הידני כבר הולך ונעלם מעולמנו ולמעשה נעשה בו שימוש לצורך טיוטא בלבד. כאשר מעוניינים לשרטט מכונות עושים זאת באמצעות תוכנה ייעודית לכך הנקראת: אוטוקאד. התוכנה יודעת החכמה יודעת לחשב את המרחקים ויוצרת מפת שרטוט מלאה בקלות וביעילות. למידת התוכנה הינה תורה בפני עצמה כשלרוב נלמד רק הבסיס והעשרה נלמדת בנפרד או במהלך העבודה השוטפת.