0723923221
 

איך ואיפה לומדים ציור

איך ואיפה לומדים ציור

החלום הוורוד של כלל האנשים הוא הפיכת התחביב שלהם למקצוע שניתן לעסוק בו בחיי היום יום. תחום הציור הוא עולם מופשט בתחום האמנות בו מציאות מוחשית מתורגמת סלקטיבית על ידי כל אחד ואחד. לימודי ציור מאפשרים לקיחת מוצג כלשהו והפיכתו לדבר מופשט מעל דף מחשב או בלוק ציור. לימודי ציור מעשירים את הכישרון הרב שיש לסטודנט, ומאפשרים לו לקבל ידע רב שיעצים טכניקה. לימודי ציור נלמדים במגוון מוסדות אקדמיים שמעניקים לימודי תעודה ואפילו תואר ראשון עם התמחות באמנות.

להתחבר לכשרון
לימודי ציור מחייבים את הכישרון של הסטודנט. ללא כישרון לא ניתן יהיה להצליח במהלך לימודי ציור. רצוי כאמור להיות בעלי תאווה ענקית לתחום ולעסוק במקצוע כתחביב. כדאי לדעת שבקורס נלמדת טכניקה לשיפור הידע של כל אחד מהסטודנטים, ואין כאן הכשרה מאפס הכוללת הבטחה להצלחה מבלי ניסיון להבטחת כישרון בתחום. הלימודים עצמם משלבים שיעורים עיונים יחד עם פרויקטים מעשיים הנעשים בבית. למתכננים ללמוד ציור רצוי לדעת לאיזה כיוון כדאי ללכת ובאיזה מוסד תתקבל ההכשרה הטובה ביותר.

מגוון שלם של עולמות
כל מוסד לימוד מאפיין לימודי ציור בצורה שונה. במכללות הפזורות ברחבי הארץ תוכלו ללמוד ציור על שלל מרכיביו ובשילובים של מקצועות נלווים. ציור בשילוב רישום, איורים לספרי ילדים, איורי אופנה. כל תחום בציור מתייחס לנישה שונה ומאפשר את ההכשרה המתאימה באיכות הגבוהה ביותר שתוכלו לקבל. במכללת ספיר תוכלו ללמוד ציור ורישום, שיקנה עבורכם את הכלים הבסיסיים הנחוצים לכל חשיבה יצירתית ופרקטיקה ויזואלית. לימודי ציור ורישום תוכלו ללמוד גם במדרשה של המרכז האקדמי בית ברל. השיעורים במכללה כוללים סטודיו, סדנאות, דיון וביקורת והם מאפשרים הקניית ידע ומימושו בפועל.


לימודי ציור נפרשים על פני מספר מכללות ומוסדות לימוד אקדמיים, המציעים תכניות לימוד בנושאים שונים ומגוונים בציור. הרמה הסופית אליה רצוי להגיע נקבעת על ידי הסטודנט עצמו, שמאפשר שליטה מלאה בכל הקשור לפיתוח ידע בנוסף לכישרון שכבר קיים. מי שמעוניין לעשות את הצעד הראשון לעבר ההצלחה ראוי שיזכור כי הדרך לשם מחייבת השקעה והקניית ידע בתחום.