0723923221
 

ארט ספוט-המרכז לצילום בדרום

ארט ספוט-המרכז לצילום בדרום

ציור זאת אומנות בפני עצמה המאפשרת ביצוע יצירה המבוססת על הנצפה בחיי היום יום. אם אתם ציירים בנשמה ואתם מרגישים שאתם בשלים להתנסות גם במשהו חדש, בארט ספורט תמצאו את הבית החדש שלכם. תחום הציור מקבל משמעות אחרת עם הקורסים הנלמדים במרכז לצילום בדרום. אז כשאתם חושבים על ציור תתחילו לכוון גבוה היכן שנמצא העתיד.

כל מה שאתם צריכים במרכז העיר
במרכז העיר באר שבע מצוי המרכז לצילום בדרום – ארט ספוט. המקום מציע לימודי צילום על ידי מיטב המומחים בתחום, ומאפשר להתמקצע באחד מהמקצועות החמים ביותר. ציור הוא התחום שמפגיש ביניכם לבין עולם האמנות ואתם מוזמנים ללמוד על הדרכים החדשות שיאפשרו לכם לשדרג אותו.

התוכנה החמה ביותר מחכה לכם
בנוסף לצילום תוכלו ללמוד בארט ספוט מגוון קורסים שיאפשרו לכם לשדרג את כשרון הציור שלכם. תוכנות רבות מעבירות את הדף והמכחול לכדי תוכנה משוכללת. אחת התוכנות המשוכללות לעיצוב תמונה וציור הנה פוטושופ, שבלעדיה ספק עם יצירות רבות היו מתקיימות. בארט ספוט ניתנת עבורכם האפשרות ללמוד קורס עיבוד תמונה בפוטושופ ולקבל את כל הידע הדרוש לכם בכדי לשדרג כל תמונה מצולמת או ציור שסרקתם. בואו להיות שותפים להצלחה עם אחת התוכנות המדוברות בעולם.

אמנות זה מקצוע
תחום האמנות טומן בחובו שלל פתרונות יצירתיים, המאפשרים להמחיש בצורה רחבה את מה שמתרחש בעולמנו במהלך שגרת החיים. ציור היא אחת האופציות האפשריות למימוש האופציות היצירתיות שלכם. אם אתם ציירים בנשמה ורגילים לבלוק דפים ועפרונות, בארט ספוט יפתחו לכם את הראש לדברים חדשים. כאשר עושים עבודת ציור באמצעות בלוקים ועפרונות צריכים לשים לב על מנת לא לטעות. טעות תתפרש כאסון טבע ובעבורה תדרשו לשלם בעשיית הכל מחדש. לעומת זאת, כאשר עובדים עם תוכנת מחשב אפשר יהיה לתקן בקלות רבה יותר ובלי חשש מכל טעות שלא תהיה. בארט ספוט יעשו עבורכם את הדרך המקוצרת לעבר מסע קסום בעקבות האומנות. קורס עיבוד תמונה בפוטושופ יבטיח לכם את היכולת לשדרג את האהבה שלכם לכדי מקצוע נחשק ואינטליגנטי במיוחד.