0723923221
 

המכללה למנהל- עיצוב אתרים וגרפיקה

המכללה למנהל- עיצוב אתרים וגרפיקה

מי שהוא בעל זיקה לתחום הציור והשרטוט יכול למצוא עניין רב בקורס עיצוב אתרים וגרפיקה. הקורס אשר נלמד במכללה למנהל, מאפשר לכם הקניית ידע בתחום עיצוב האתרים המבוקש והחיוני ביותר כיום. אין כמעט בעל עסק שלא מעוניין לקדם את עצמו באמצעות אתר אינטרנט וניתן לראות שלל אתרים על כל תחום שלא יהיה. עיצוב אתרים וגרפיקה יאפשר לגם לעבוד מול לקוחות ולהגשים להם את הדרישות והשאיפות לכדי תוצר סופי מוחשי.

מכינים אתכם היטב
בקורס עיצוב אתרים וגרפיקה נלמדים עקרונות העיצוב של עולם הגרפיקה. לסטודנטים מקנים את כל הכלים המאפשרים עיצוב טקסט, סמלים מסחריים, ניירת משרדית, עטיפות לדיסקים, לוחות שנה ועיצוב תמונה בלימוד השימוש עם מצלמה דיגיטלית, עיצוב אתר ואנימציה לדפי האינטרנט. הכלים הם חיוניים ומאפשרים פתיחת דלתות לעולם הפרסום, העיצוב והשיווק והשתלבות בדרך הטובה והאיכותית ביותר.

הכישרון לפני ההצלחה
כשלב ראשוני קורס עיצוב אתרים גרפי מאפשר הקניית כלים שיאפשרו שליטה בתוכנות הגרפיות המסובכות. הקורס מתאים לכולם, אך חשוב לזכור ולהבין כי רק מי שיעמוד בסופו של דבר בלחץ יזכה להצלחה מרובה בתחום ולתפקיד שהוא לא פחות מיוקרתי. המעוניינים למצוא את עצמם בתוך הקורס המרתק צריכים לעמוד בדרישות הבסיסיות: 12 שנות לימוד, ראיון אישי, הכרת מערכת ההפעלה WINDOWS וידע בסיסי בתחום האינטרנט והמחשוב.

תכנית לימוד מרתקת
לימוד עיצוב אתרים וגרפיקה אינם קלים ומצריכים ידע נרחב לצורך תפעול תוכנות ביעילות ובזריזות. המסלול המוצע ללימוד הקורס הוא 8 חודשים שמכילים 252 שעות אקדמיות, מסלול ערב או מסלול משולב שכולל גם ימי שישי בקצב דו פעמי. תכנית הלימודים מציגה בפתיחה את כל הדרוש לנו לדעת כמבוא לעולם הגרפיקה. לאחר מכן עוברים ללמידה אינטנסיבית של התוכנות הגרפיות אילוסטריטור, פריהנד, פוטושופ המפורסם ואינדסיין. בסיום לימוד תוכנות הגרפיקה עוברים לעולם העיצוב הגרפי. שימוש בתוכנת פלאש נכונה בכל הקשור לעיצוב כמו גם ההכרות עם שפת HTML ותכנת דרימוובר. בסיום כל השלבים בתכנית הלימוד וצבירת כל הידע הדרוש למעצב גרפי, נערך מבחן מסכם שהצלחתו היא תנאי לקבלת תעודת גמר מטעם המכללה למנהל.