0723923221
 

המכללה האקדמית אונו- קורס עיצוב גרפי

המכללה האקדמית אונו- קורס עיצוב גרפי

אתם חולמים להיות ציירים מוכשרים ולהתברג בשורה אחת עם האמנים המובילים בעולם. באפשרותכם להרחיב את הידע וללמוד תחום נוסף הקשור לאהבה הגדולה שלכם לתחום האמנות. באמצעות קורס עיצוב גרפי הנלמד במכללה האקדמית אונו, ניתן להיחשף לתוכנות מחשב מתקדמות שיאפשרו לכם להיכנס לתחום איכותי במיוחד.

החלום הופך למקצוע
שוק העבודה צמא לקבלת מעצבים גרפיים בהמוניהם. תחום העיצוב הגרפי מצריך מהאמן להיות בקיא במספר תוכנות במקביל בלחץ זמן, משימה לא פשוטה כלל לנוכח כמות העבודה הרבה. מי שיעמוד במשימה יזכה לעבוד באחד מהעבודות הנחשקות שיש כשמשרדי פרסום, עיצוב ואולפני צילום וסטודיו הם רק חלק מרשימה ארוכה של מקומות עבודה אופציונליים.

להצליח בקצב רגוע
תוכנות העיצוב הגרפי מחייבות למידה רחבה החל משלב היסודות. בקורס עיצוב גרפי הנלמד במכללת קריית אונו מקנים עבורכם 200 שעות אקדמיות, שיוקדשו ברובם ללמידה יסודית של התוכנות הגרפיות ההכרחיות כל כך למהלך עבודה תקינה. לתוכנת פוטושופ מוקדשים 60 שעות אקדמיות להכרת התוכנה בצורה יסודית ותפעול הרכיבים העיקריים בה. לתוכנת האיור אילוסטרייטור מוקדשים בקורס 40 שעות לימוד אקדמיות ולתוכנה ליצירת טקסטים אינדיזיין יש 40 שעות אקדמיות לצורך הכרה ותפעול עיקרי. כמו כן, לומדים בקורס על כל תורת הדפוס ב11 שעות אקדמיות. בין היתר נלמדים סוגי הדפוס, סוגי מכונות וטכניקות שונות שעוזרות לייצר תמונה מושלמת. לעיצוב יש 15 שעות אקדמיות ולבסוף ישנו חלק של תוצר הסטודנטים מפרויקטים מסכמים. לפרויקטים מוקדשים 24 שעות אקדמיות והם כוללים עיצוב של תדמית החברה, עיצוב כרזה, מגזין, איור וקמפיין פרסומי.

קורס עיצוב גרפי נלמד במכללה האקדמית אונו באמצעות LEADER, החברה התפעולית מעבירה את הקורס במסגרת לימודי המשך, ומעניקה בסופן של הלימודים תעודת הסמכה מקצועית שמאפשרת לעסוק בתחום עם רישיון מסודר. קורס עיצוב גרפי אינו קורס עיוני ומטרתו היא הצלחה במשימות הניתנות במהלך יום עבודה שגרתי. רוב המשימות בקורס, לפיכך, יהיו מעשיות ויבטיחו צבירת עוד ביטחון לקראת החיים האמתיים. על מנת לזכות בתעודה יש לעבור עבודה מסכמת, שעמידה בה בצורה מספקת תוביל להצלחה מרובה בתחום.