0723923221
 

קורס / לימודי רישום לילדים

מגיל צעיר ניתן להבחין בילדים שרישום זורם בעורקיהם. חשוב לתת מקום ולפתח כל כישור אמנותי כבר מגיל זה, ולשים דגש על יצירה מתוך חוויה מהנה, ייחודית ומרתקת. במסגרת השיעורים ילדים רוכשים הרבה מעבר לכליי ציור או רישום. הם לומדים ללוות תהליך, לפתח רעיון, לעבוד בקבוצה ולתת דרור לעולמם הפנימי ולדמיונם העשיר.

במסגרת לימודי רישום לילדים כל אחת ואחד יתנסו במגוון רחב של חומרים החל מעפרונות, גירים, פסטלים, צבעי מים וצבעי אקריליק ושמן. כך הילדים מפתחים טכניקה יציבה ורחבה שתאפשר להם להביע ולהמחיש את רעיונותיהם. במסגרת פיתוח הראייה הרישומית ילמדו מושגי היסוד כגון קומפוזיציה, פרופורציות נכונות ופרספקטיבה אמינה. במסגרת שיעורי הילדים יש דגש על יצירת בסיס מדויק, שממנו ילדים יוכלו בהמשך להתפתח וליצור בכל כיוון שמסקרן אותם.

כיום ניתן ללמוד ציור ורישום לילדים במגוון רב של מוסדות ברחבי הארץ. בהרבה מהמוסדות הגדולים והמוכרים יש מחלקות שפתוחות בפניי ילדים, בהן מוצעים קורסים וסדנאות אמן מיוחדות שמותאמות במיוחד עבור גילאים אלו. ברשימת המוסדות הללו נכללים מוזיאון תל אביב, מוזיאון חיפה ובתי ספר כגון שנקר ובצלאל. אופציה נוספת הנה חללי סטודיו עצמאיים שנמצאים בבתים של ציירים וציירות פרטיים. אמנם אין את מרב החלל והאבזור, אך זוהי האופציה הקסומה והמהנה ביותר ללמוד רישום וציור באווירה ביתית ומאפשרת.