0723923221
 

מכללת גליל מערבי- מדריכי אמנויות בקהילה

מכללת גליל מערבי- מדריכי אמנויות בקהילה

להכשיר את העולם שלנו למצוינות הוא לא דבר שקל לעשות, למעשה הוא גם לא הכי ריאלי. קורס מדריכי אמנויות בקהילה מאפשר לכם טעימה ממה שיכול להשפיע ולו במעט על ההתנהלות של אנשים. באמצעות הקורס שנלמד במכללת גליל מערבי תוכלו להשפיע ולהבין כיצד ניתן להעביר את נושא האמנות לתוך הקהילה שמתחת לאפכם.

להעביר את זה הלאה
מטרתו של כל מיצג אמנותי הוא להביע משהו אישי ואינטימי שיוצג לרבים כיצירת אמנות איכותית. אתם מוזמנים להכיר תחום חדש של אמנות- היכולת להעביר הלאה את כל הידע האמנותי ולגרום לקהילה לדעת כיצד ליצור אמנות ולהביע את העצמי בצורה המשכנעת ביותר. עבור כל אחד מבוגרי הקורס ניתנת האפשרות לקדם את עצמו בצורה הטובה ביותר, דרך קבלת כל הכלים הדרושים לצורך הדרכה של קהלים שונים. כל מי שזוכה לסיים את הקורס בהצלחה מקבל את היכולת להדריך קהלים בנושא האומנות המרתק.

מגוון נושאים ללמוד
הלימודים במכללת גליל מערבי עושים את השילוב הנכון שבין העיוני למעשי. על מנת להיות בסופו של דבר מדריכי אמנות בקהילה, יש צורך ללמוד מספר תחומי לימוד נרחבים. הקורס עצמו מתחיל בנושא העיוני של אמנות העיצוב הנלמד בצורה הקלאסית והידועה בכיתה. לאחר מכן עוברים לשלב הלימוד המעשי, שבו עושים שימוש בחומרים שונים כחמר ונייר למטרת פיסול. הנושאים בקורס נבחרו בקפידה על מנת לסייע להקיף את כל הנושאים הדרושים לצורך ההדרכה בקהילה. רישום וציור אקדמי וציורי קיר, תולדות האמנות והעיצוב, צילום דידקטיקה, טכניקות מעורבות ומתוחכמות ליצירת דו ותלת ממד, טכניקות הדפס ולבסוף התמחות חיצונית- הם מתחומי הידע הנדרשים מהסטודנטים במהלך הקורס.

במיוחד בשבילכם
עבור אותם אנשים שאמנות נמצאת בדמם, מוצע הקורס שמשלב את היופי שבמקצוע והוא ההדרכה לקהל אחר שייחשף למקצוע. באמצעות הענקת כל הידע הדרוש והרחב, תוכלו לפנות למגוון קהלים אופציונליים בקהילה שיאפשרו לכם למצות את היכולות שלכם תוך העברת מעט מהידע לצורך הדרכה בתחום האמנות. בשביל להעביר את זה הלאה צריך לאהוב ולנשום אמנות. קורס מדריכי אמנות בקהילה יעזור לכם להגשים את המטרה הסופית על הצד הטוב ביותר.