0723923221
 

ביטוי- מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב

ביטוי- מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב

תחום האומנות הוא תחום מיוחד מאוד המאפשר לבטא את עצמכם בדרך יצירתית ושונה מהדרכים המקובלות. במקום להשתמש בצורה ווקאלית, ניתן להרכיב יצירה אמנותית ולבטא את הכישרון לכדי אמירה ללא צליל. תחום הציור והשרטוט יכול להבטיח שימוש ביצירה אמנותית כחלק מהבעה עצמית פרטית ומיוחדת. מכללת ביטוי היא מכללה שהוקמה לפני למעלה מעשור, ומאפשרת כשמה כן היא לתת ביטוי יצירתי לסביבה בה אנו חיים.

אמנות כדרך חיים
עולם האומנות רחב מאוד ומאפשר לנו צורות ביטוי שונות ומגוונות. באמצעות היכולת שלנו להחליף את שפת הדיבור בשפת היצירה אנו יכולים לעשות שימוש באמנות כדרך חיים בלתי מתפשרת, ולהציג את כאבנו, שמחתנו והרגעים היפים בחיינו. מכללת בוטיק הוקמה בשנת 2000 בדיוק לשם המטרה של הצורך בביטוי עצמי. ניתנת בעבורכם אפשרות קסומה להיקלט למקום מקסים בו הלימוד נעשה בקבוצות קטנות ואינטימיות, והממד היצירתי משתפר בצורה מפתיעה.

מקום קטן אושר גדול
כל המגיעים למכללת בוטיק מודעים לאושר שמקנה הביטוי כדרך האמנות. דרך הלימוד היא מיוחדת ומתבצעת בקבוצות קטנות. בסטודיו קטן בהרצליה נרקם חיבור בין סטודנטים בוגרים, שכעת הפכו להיות למורים במכללה לבין הסטודנטים החדשים הלומדים בה על מנת להתקדם. החיבור יוצא הדופן מאפשר את הרצון של הסטודנטים לבלות במקום מדי יום ובעיקר לאחר שעות הלימודים ושיהווה עבורם כביתם השני.

חינוך מפה לאוזן
בשביל להבין את הקסם המיוחד שקיים למקום, יש צורך לחזור אחורה לימים בהם החלה הדרך של המכללה המיוחדת. הקמתה נעשתה על ידי ד"ר בלה נוביצקי, שהנחילה לתלמידים אופי לימוד מיוחד. הסטודנטים שהוכשרו על ידה דאגו לשאוב מהמקום את כל הדרוש על מנת לבטא את היצירות האומנותיות וזה התבטא בהגעתם למקום במשך מספר רב של שעות. כיום השיטה של ד"ר נוביצקי מועברת במסלול לימוד במכללה על ידי התלמידים שהפכו לאמנים מצטיינים ולמורים במכללה. ביטוי כמכללת בוטיק מציע לימודים גבוהים בתחומי העיצוב והאמנות. בניהולה המסור של ד"ר נוביצקי נשמר צביון המקום ששם דגש ליצור אווירה אינטימית ומיוחדת כפי שהייתה נהוגה בהתחלה. כל צוות המקום דוגל במתכונת של יחס אישי, חם ומחבק שנשמר על אף התרחבותה של מכללת ביטוי.