0723923221
 

בית הספר לאומנות – המדרשה – המכללה האקדמית בית ברל

בית הספר לאומנות – המדרשה – המכללה האקדמית בית ברל

תחום הציור והשרטוט קסם לכם ואתם כבר החלטתם שאתם הולכים להיות אמנים למשך שארית חייכם. בבית הספר לאומנות – המדרשה אשר בבית ברל מציעים לכם לחשוב שוב על תחום האומנות שבו תרצו להתמקצע. בבית ברל תיחשפו לתחום האמנות הפלסטית, הוידיאו והקולנוע, ותוכלו ללמוד אותו בצורה מקצועית ביותר על ידי מיטב האנשים שכבר נגעו בהצלחה.

הרכב מנצח שלא מתחלף
בית ברל הוא מוסד אקדמי עתיר ניסיון ואיכות. המדרשה לאומנות במכללת בית ברל הוקמה במטרה להכשיר אמנים בתחומי אמנות פלסטית, וידיאו וקולנוע. המוסד המוביל בארץ נשען על מסורת בת שנים רבות ודואג להביא לעולם את האמנים האיכותיים ביותר. דורות רבים של אמנים מלמדים במדרשה ושומרים על רוח המקום, בשילוב הטמעה רצופה של דרישות חדשות הקיימות בשוק, מגמות ותפיסות עכשוויות שנשענות על רוח הזמן.

לא מתפשרים על איכות
כל מי שמגיע ללמוד אומנות מגיע עם מידה מסוימת של כישרון באחד מהנושאים הנלמדים מתחום האמנות. השאיפה של כל אחד מהסטודנטים היא לקבל את ההנחיה הטובה ביותר בדרך לרכישת המקצוע. במדרשה בבית ברל תוכלו להיפטר מהחששות. כאן תמצאו את האמנים מהטובים שיש בארץ ושעיקר פעילותם נמצא בתערוכות מעבר לים. יתאפשר לכם ליהנות מתפיסות שונות ומגוונות המייצגות את רוח המדרשה. התפיסות השונות הכרחיות לייצור דו שיח טוב ומלא אשר יעמת בין הדעות השונות ויפתח את הראש עבור הסטודנטים. בצורה זו ניתן יהיה לפתח ביקורת עצמית ובכך לבסס דרך אומנותית אישית.

הסטודנט הופך לאמן
במכללה האקדמית בית ברל הסטודנטים הלומדים מגיעים עם רמה מסוימת של כישרון. כאן תלמדו את הדרך להפוך מעוד סתם אנשים בעלי כישרון לאמנים של ממש. הדרך שבה מלמדים במדרשה מחייבת את הסטודנט לפתח דעות מקצועיות אישיות וגישות שונות ההכרחיות להמשך התעסקות בתחום האמנות.

הצלחה מוכחת בתחום
המורים המלמדים במדרשה בבית ברל הם אמנים מהשורה הראשונה, שעושים שמות גם בחו"ל. כולם כרובם הנם בוגרי המדרשה שהפכו להיות מורים בזכות עצמם, ויכולים להעיד מניסיונם על סיפורי ההצלחה הרבים שמקנה המקום. הסטודנטים הצעירים יזכו ללמוד מניסיון עשיר ולהבטיח לעצמם את התקווה להתפתח בעתיד לאמנים מצליחים.